MuratKo

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Off off bu serverdamı hacklendi!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:11 pm

Saat 8.00 dediler saat 1.00 hadi 1 2saatlik gcikme olrda bu biraz fzla server hacklendi galiba Crying or Very sad Sad inşallah deildir ama durum onu gösteriyo
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:16 pm

OsurukDan Nem Kapan Genclik İste Nabarsın.Server Kurmak Yönetmek Kolay SanıyorSunuz.Adamlar Bir Saat Verdimi 8.00 DiyorSun Sen.Kimse Saat Vermedigine Göre Böyle Speküle Konular Acmana Gerek Yok.Yanlıs Bır Durum Olsa Dahi Bilgi Verirler.
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:18 pm

lan dün akşam yarın 8.00de açılır server IP de forumda veririz dedi ne bilip bilmeden konuşuyosun
Kullanıcı profilini gör
Shoi1
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:20 pm

haklıadam sabah 8 dendı senın bılgın varmı arkadasım butun gun onlıne bızız sende onsundur belkı bılmıyom ama olsan gorurdun
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:23 pm

xXSant1eagoXx demiş ki:
lan dün akşam yarın 8.00de açılır server IP de forumda veririz dedi ne bilip bilmeden konuşuyosun

Adam Akıllı Konus Lan Man Canımı Sıkma.Sokakda Degilsin.
Admin Asagı Yukarı Bir Zaman Söyledi Sana Baqlı Senin İstegine Göre Server Acmak Zorunda Degil.Burda Bilmediqin Seyler Hakkında Konu AcıpDa Dıger Uyeleride Telaslandırma.Üslubuna Dikkat Et.Yasın kadar Konus.
Kullanıcı profilini gör
xXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:23 pm

tmm sen hacklendi diye düşün yeni ip verilince anlarsın Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
MarJinaL
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:25 pm

Admin ne yapıp eder açar.
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:26 pm

Shoi1 demiş ki:
haklıadam sabah 8 dendı senın bılgın varmı arkadasım butun gun onlıne bızız sende onsundur belkı bılmıyom ama olsan gorurdun

Benim Server'da Herhanqi Bir Yetkim Yok Bir Bilgimde Yok.Eger Dedikleri Vakitte AcılmıyorSa Belliki Bir Sorun Var Ve Onunla UgrasıyorLar.Server Hacklemek O Kadar KOlay Olsa Önüne Gelen Onun Bunun Server'ını Hackler.Dedicated Bilgileri , Ödemeler Vs. Her Sey AwiNetwork YoneticiLeri Üzerinedir.Hacklenme Gibi Bir Durum Olsa ( Oyle Bır Durum Yok BazıLarı Sallıyor İste ) Zaten Geri Almaları Cok Kısa Bir Zaman Alır.Hacklenme Kuskusunu İcinizden Cıkarın.Gerekli Acıklamayı Bekleyin.AdamLar Meraklı Degil Sizi Bekletmeye.
Kullanıcı profilini gör
Shoi1
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:26 pm

photoshoper kusura bakma olaya atlıyorum ama

arkadasım bıze soylenen zaman bu bız server gzl dıye beklıyoz ha bunu 2 gun 3 gun kımse beklemez hele bıde hack yemısse patlar server zaten sadece bıze dedıgı 8 dedı bızde 8 de kalktık beklıyoz halan bıze demelıydı ozmn yrn ıp degıscek zaman bellı deıgl ama dıye
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:29 pm

Shoi1 demiş ki:
photoshoper kusura bakma olaya atlıyorum ama

arkadasım bıze soylenen zaman bu bız server gzl dıye beklıyoz ha bunu 2 gun 3 gun kımse beklemez hele bıde hack yemısse patlar server zaten sadece bıze dedıgı 8 dedı bızde 8 de kalktık beklıyoz halan bıze demelıydı ozmn yrn ıp degıscek zaman bellı deıgl ama dıye

Size Yarın Saat 8.00 De Kesin Kesin Acılacak Diye Bır Cumle Kullandıysa Kusura Bakmayın Ben Yanlısım.Ama Sanmıyorum Öyle Bir Kelime Kullandıqı.Zaman Vermedikleri Durumda Böyle Önüne Gelen Konu Acıyor Onu Engellemek Maksadıyla Asagı Yukarı Bir Vakit Vermis Olabılırler.Zaten Acıklaması Yapılacaktır.Ama Sizin Bu Tür Konular Acmanız Acıklamanın Ne Zamanını Degistirir Nede Server'ı Acar.
Kullanıcı profilini gör
MarJinaL
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:30 pm

Hack ile ilgili konuyu ben açmıştım. Server hacklendi filanda yazmadım. Sadece msn nicklerini görüp endişelendim doğal olarak o telaşla konu açtım. Ama bildiğim birşey var admin gelince açacaktır kesinlikle.
Kullanıcı profilini gör
Shoi1
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:32 pm

tmm neyse uzatmayalım sonucu bekleyıp gorucezz
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:32 pm

MarJinaL demiş ki:
Hack ile ilgili konuyu ben açmıştım. Server hacklendi filanda yazmadım. Sadece msn nicklerini görüp endişelendim doğal olarak o telaşla konu açtım. Ama bildiğim birşey var admin gelince açacaktır kesinlikle.

Yanlıs Anlama Ama Senın Actıqın Sadece Msn'i Hacklendıqıne Dair Konu Bak Nerelere Kadar Geldi.Az Sonra Bunlar Server Dosyalarını Dedicated Sirketini Bile Hackleticekler Wink
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

ben herkez öle söylediği için böle bir konu açtım konulardaki mesajları okusan anlardın biz sabahtan beri online bekliyoz burda herkez bişi yazdı ama sen yeni gelmişsin bir şey bilmeden direk yorum yapıyosn
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:33 pm

xXSant1eagoXx demiş ki:
ben herkez öle söylediği için böle bir konu açtım konulardaki mesajları okusan anlardın biz sabahtan beri online bekliyoz burda herkez bişi yazdı ama sen yeni gelmişsin bir şey bilmeden direk yorum yapıyosn

Sana Cvp Verme Geregini Duymuyorum.Marjinal Geregini Yazmıs Zaten.Server 8.00 De Acılacak Dediler Acılmayınca Hacklendi Degilmi _? Smile Neyse Ben Bu Konuya Cevap Yazmıyorum.Geregini Diger CevapLarımda Belirttim.
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:36 pm

ya sabır anlamıyosun IPSoranlar buraya die bir konu açtım ordaki mesajlara filan bir bak herkez ne düşünüyo ben orda birinin yazdığını mantıklı buldum o yüzden böle bir konu açtım nese senle muhattab olmıyacam ne istersen onu düşün
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:36 pm

ya sabır anlamıyosun IPSoranlar buraya die bir konu açtım ordaki mesajlara filan bir bak herkez ne düşünüyo ben orda birinin yazdığını mantıklı buldum o yüzden böle bir konu açtım nese senle muhattab olmıyacam ne istersen onu düşün
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:37 pm

prdon 2kere gönderdim yanlışlıkla
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:39 pm

Her Yazılana Her Kurgulanana Göre Biz KOnu Acsak Tamam Server Gitti Öldü Bitti.Sen Orda Gördüqün Bır Kac Mesaj Sayesinde Masallah Server'ı Hacklettirdin Simdi Senin Actıqın Bu Konu Sayesinde Foruma Giren Cıkan Konuyu Gören Tamam Server Gitti Güle Güle Sekline Girdi.
2. Muhattap Olabilmen İcin Seviye Olması Lazımki YAzdıklarına Bakarak Sende Onu Göremedim Wink
Kullanıcı profilini gör
ShntzyMx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:42 pm

Sizin de tartışmanız olayları düzeltmez herhalde?

Biraz oyalanın birşeylerle, herhalde uyuyor değildir yöneticiler. Uğraşıyorlardır.

Kısa sürede açarlar, aksilk çkmazsa.
Kullanıcı profilini gör
xXSant1eagoXx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:42 pm

ne alaka millet girip okumuyomu yazılanları ayrıca bu konuya tek karşı gösteren sensin ben sadece endişemi söledim bunu bukadar abartıcaksan ohoo
Kullanıcı profilini gör
ShntzyMx
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:46 pm

Cold online =))

Umarız bi duyuru yapılır.
Kullanıcı profilini gör
photoshoper
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:47 pm

xXSant1eagoXx demiş ki:
ne alaka millet girip okumuyomu yazılanları ayrıca bu konuya tek karşı gösteren sensin ben sadece endişemi söledim bunu bukadar abartıcaksan ohoo

Ben Konuya Muhalefet Etmiyorum Wink Sen Ben Bu Foruma Nasıl GırıyorSak Mesaj AtmasaLarda Gıren Daha Bır Cok Insan var.Onu Sen BilemezSin.Neyse Ben Daha Uzatmıcam.Konu Zaten Sacma Olmus Sacmalıqa Yeterince KAtkıda Bulundum Dahada YAzmıyorum Wink
Kullanıcı profilini gör
Shoi1
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 12:50 pm

Very Happy hade hyrlısı Very Happy bu arada 2 sayfa olmus Very Happy
Kullanıcı profilini gör
DonTCryHumaN
Awi Network Player
Awi Network Player

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   C.tesi Ağus. 16, 2008 1:07 pm

Hehe Smile Wala ne diyim gercekten su ana kdr lag olsun playerlar olsun gm ler olsun

En cok sevdıgım PvP' idi

Tek diyebileceğim Allah (C:C) Yardımcıları olsun.. : )
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Off off bu serverdamı hacklendi!!!!   

Off off bu serverdamı hacklendi!!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki